«

»

Tabel nominal cu datele consilierilor şcolari din cadrul cabinetelor școlare/interșcolare de asistență psihopedagogică din județul Olt, an şcolar 2016 – 2017

 

NR. CRT. NUME ȘI PRENUME

CONSILIER ȘCOLAR

UNITATEA/

UNITĂȚILE  DE ÎNVĂȚĂMÂNT

SLATINA
1. ALEXANDRU GEORGIANA Grădinița cu Program Prelungit Numărul 1
Grădinița cu Program Prelungit Numărul 2
2. ANA SABINA MIHAELA Grădinița cu Program Prelungit „Ion Creangă”
Grădinița cu Program Normal „Spiru Vergulescu”
3. CĂPRARU IONELA Colegiul Tehnic Metalurgic
4. CĂTĂNOIU EUGEN Școala Gimnazila,,Eugen Ionescu’’
Colegiul Național Vocațional ,,Nicolae Titulescu’’ – Corpul B
Grădiniţa cu Program Normal Numărul 10
5. TIŢA CAMELIA Colegiul Agricol ,,Carol I”
Grădiniţa cu Program Normal Numărul  9
6. BĂDUICA NICOLETA Colegiul Național „Radu Greceanu”
Colegiul Național „Ion Minulescu”
7. GHEORGHE ELENA Colegiul Național „Ion Minulescu”
8. HUŢULEAC LILIANA Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu”
Școala Gimnazială Numărul 3
9. IORDACHE VIOLETA Școala Gimnazială „Nicolae Iorga”
Școala Gimnazială „Ştefan Protopopescu”
 
10. PĂLARIE MARIUS Colegiul Național Vocațional ,,Nicolae Titulescu’’ – Corpul B
11. POPESCU CARMEN Colegiul Național Vocațional ,,Nicolae Titulescu’’ – Corpul A
12. STANCIU LUCICA Liceul cu Program Sportiv
13. RACHIERU LETIŢIA Centrul Județean de Excelenţă
14. RĂDUINEA LIGIA Colegiul Tehnic Metalurgic
Școala Gimnazială „Vlaicu Vodă”
15. STANCU FĂNEL Colegiul Tehnic ,, Alexe Marin”
Grădinița cu Program Prelungit Numărul  4
16. UȘTUCĂ MARIA MIHAELA Colegiul Economic „P. S. Aurelian”
17. SZOCS AURORA Colegiul Național „Radu Greceanu”
18. TABACU MIREL Colegiul Economic ,, P. S. Aurelian”
Liceul cu Program Sportiv
Grădiniţa cu Program Normal Numărul  6
19. ION VICTORIA Grădinița cu Program Prelungit Numărul 5
Grădinița cu Program Prelungit Numărul 7
20. TIŢA MIRABELA Colegiul Tehnic ,, Alexe Marin’’
21. DAVIDOIU MONICA Școala Gimnazială ,,George Poboran’’
22. ZOICAN ILEANA CRISTINA Școala Gimnazială Numărul 1
Grădinița cu Program Prelungit Numărul 3
BALȘ
23. ANTONIE VALERICA Școala Gimnazială Numărul  1
Școala Gimnazială „Mihail Drumeş”
24. BĂDICA CAMELIA Gradinița cu Program Normal Numărul  1
Grădiniţa cu Program Normal ,,Ion Creangă”

 

Școala Gimazială Numărul 1 (Structura: Gradinița cu Program Normal Numărul  2)
Școala Gimnazială Bîrza
Școala Gimnazială Braneţ
Școala Gimnazială Bobiceşti
25. FLOREŞTEANU CORNELIA Liceul Teoretic „Petre Pandrea”
26. NECĂ DIANA IULIANA Colegiul Tehnic ,, Nicolae Balcescu”

Colegiul Tehnic  Balş

27. POPESCU LILIANA Colegiul Tehnic Balş
CARACAL
28. AMĂRĂSCU LIVIU Colegiul  Tehnic „Matei Basarab”
29. BELU GINA MIHAELA Colegiul  Agricol „D. Petrescu”
30. DAN IONUŢ Colegiul Naţional ,, Ioniţă Asan”
Liceul Teoretic ,,Mihai Viteazul”
Şcoala Gimnazială ,,Nicolae Titulescu”
Şcoala Gimnazială Numărul  1 – nivel preșclar
31. GRIGORE LAURA Colegiul  Național  „Ioniţă Asan”
32. SLĂTCULESCU MIŞU Școala Gimnazială „Nicolae Titulescu”
33. PĂUN GEORGETA Școala Gimnazială Numărul 2
Grădinița cu Program Prelungit Numărul  4
34. NIȚU MARIANA Liceul  Teoretic „Mihai Viteazul”
35. VOICA MAGDALENA Școala Gimnazială „Gheorghe Magheru”
Școala Gimazială Numărul  1
CORABIA
36. NELEPCU ALINA Colegiul Național  „Alexandru Ioan Cuza”, Corabia
37. DIACONU IONELA Colegiul  Tehnic  „Danubius”, Corabia
38. STOIAN CORINA Şcoala Gimnazială ,,Virgil Mazilescu “, Corabia
Colegiul Tehnic  ,,Danubius”, Corabia
Școala Gimnazială Tia-Mare
39. TOMA MIHAELA Școala Gimnazială ,, Mihai Eminescu”, Corabia
Colegiul Naţional „Alexandru Ioan Cuza”, Corabia
Şcoala Gimnazială ,,Ada Umbra” Ianca
40. VLADU AMALIA Şcoala Gimnazială  ,,Virgil Mazilescu”, Corabia – nivel preşcolar
Şcoala Gimnazială  ,,Mihai Eminescu”, Corabia – nivel preşcolar
Şcoala Gimnazială Izbiceni – nivel preşcolar
SCORNICEŞTI
41. SCAETE RALUCA Școala Gimnazială „Nicolae Coculescu” Scorniceşti
Grădinița cu Program Prelungit Scorniceşti
Școala Gimnazială „Gheorghe Popescu” Mărgineni – Slobozia
42. BOBARU CORNELIA Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncoveanu ” Scornicești
Școala Gimnazială  Bircii
DRĂGĂNEŞTI –  OLT
43. CONSTANTIN LAURA Liceul Teoretic „Tudor Vladimirescu”
PIATRA OLT
44. BĂLTĂREŢU MARIUS IULIAN Liceul Tehnologic  Piatra Olt
Școala Gimnazială Piatra Olt
POTCOAVA
45. OANȚĂ GEORGIANA Liceul „Ștefan Diaconescu” Potcoava
GĂNEASA, PLEȘOIU, SLĂTIOARA
46. IVAN CARMEN Școala Gimnazială  Găneasa
Școala Gimnazială  Pleşoiu
Școala Gimazială Slatioara
OSICA DE SUS
47. TRIFAN ROXANA Liceul Teoretic ,, Ion Gheorghe Roșca”
MOVILENI,  ŞERBĂNEŞTI, CRÂMPOIA
48. VEIA MIHAELA

 

Școala Gimnazială Movileni
Școala Gimnazială ,,Dumitru Popovici”  Şerbăneşti
Liceul Tehnologic Crâmpoia
VÎLCELE, IZVOARE
49. CIUVICĂ MARIANA Liceul Tehnologic Izvoarele
Şcoala Gimnazială Vîlcele